ÁLLÁSBÖRZE A FŐISKOLÁN TÖBB SZÁZ AJÁNLATTAL

ÁLLÁSBÖRZE A FŐISKOLÁN TÖBB SZÁZ AJÁNLATTAL16. alkalommal rendez állásbörzét a Kecskeméti Főiskola, amelyen idén rekordszámú kiállító vesz részt 2013. április 17-én 9-től 15 óráig. A Törös Olga Sportcsarnokban 46 standon várják a látogatókat multinacionális cégek, kis- és középvállalatok, személyzeti tanácsadó cégek és állami szervezetek.  A börze nyitott a külső érdeklődők előtt is.

A rendezvényen a Kecskeméti Főiskola jelenlegi és volt hallgatóin túl olyan látogatókat is szeretettel várnak, akik munkát keresnek, munkahelyet váltanának, vagy csak kíváncsiak régiónk aktuális munkaerő-piaci helyzetére és igényeire, a cégek által kínált állás- és gyakornoki helyekre.

A rendezvényben rejlő lehetőségeket jól mutatja, hogy a megjelenő cégek összességében közel ötvenezer főt foglalkoztatnak, a börzén 144 pozíciót kínálva, több mint 300 főt keresnek, és közel 100 gyakornoki lehetőség is jelentkezőre vár.

A rendezvény látogatása ingyenes, mint ahogy több ingyenes – az álláskeresést segítő – kiadvány és lehetőség is rendelkezésre áll majd. Az Állásbörzének saját kiadványa is készül, melyben minden résztvevő cég, és más hirdetők is helyet kapnak majd.

Az Állásbörze kiállítói:

Az Állásbörze főtámogatói: Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft., Electrolux Lehel Kft., LEGO Manufacturing Kft., Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.,  Andritz Kft., Bosal Hungary Kft.

Az Állásbörze kiemelt támogatói: Linamar Hungary Zrt., MSK Hungary Gépgyártó Bt., Johnson Controls, ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft., Continental-Contitech Rubber Industrial Kft., Obo Bettermann Hungary, Flextronics International Kft., Auchan Magyarország, Opel Szentgotthárd Kft., ZF Lenksysteme Hungária Kft.

Általános kiállítók: Trenkwalder Kft., Phoenix Mecano Kecskemét Kft., Magna Automotive (Hungary) Kft., UniTrade M&M Kft., IBV Hungária Kft., HVG Karrier Plusz, Jobline, Eures, ÁllásStart Magyarország Kft., Magyar Honvédség, Samsung Zrt., Helykereső, CabTec Kft., Tandofer Informatikai Kft., IB Controll Kft., ING Biztosító Zrt., Hübner-H Gumi- és Műanyagipari  Kft., Tisza Cipő Csoport, Smaroglay és Tóth Személyzeti Tanácsadó Iroda, Adecco Kft., Richard Fritz Kft., CV-online, HAUNI Hungaria Kft., Aegon Magyarország ZRT., Autóflex-Knott Kft., Meló Diák/ Dolodidő Kft., NP Hungária Kft., Generali Providencia Biztosító Zrt., Work Force Kft., Hallgatói Szolgáltató Központ

Hirdetőink: IT Services, Dekra Arbeit

Az Állásbörze időpontja: 2013. április 17. 9.00-15.00

Az Állásbörze helyszíne:
Kecskeméti Főiskola GAMF Kar, Törös Olga Sportcsarnok
6000 Kecskemét, Izsáki út 10.

További információ: Kecskeméti Főiskola Hallgatói Szolgáltató Központ

76/516-476, hszk@kefo.hu,  http://karrier.hszk.kefo.hu