AZ ALAPVÉGZETTSÉG MELLETT SZEREZHETŐ SZAKKÉPZETTSÉG NYELVVIZSGA NÉLKÜL

AZ ALAPVÉGZETTSÉG MELLETT SZEREZHETŐ SZAKKÉPZETTSÉG NYELVVIZSGA NÉLKÜLA Kecskeméti Főiskola Kertészeti Főiskolai Karán lehetőség van végzettséget szerezni azoknak, akik a közeljövőben nem tudják letenni a nyelvvizsgát.
Minden alapszakunknak meg van az „asszisztens" változata is, tehát Kertészmérnöki-, Gazdasági és Vidékfejlesztési-, Környezetgazdasági asszisztens.

Ebben a képzésben a tantárgyak 95 %-a megegyezik az alapszak tárgyaival. Aki ebbe a képzésbe bekapcsolódik, annak a BSc képzésben teljesített tárgyait tehát elfogadjuk. Aki 2015. február 15-ig rendes felvételi eljárásban jelentkezik valamelyik Felsőoktatási Szakképzési szakunkra (FOSZK), azoknak végzésükkor OKJ típusú végzettséget tudunk adni. A nyelvvizsga megszerzése után természetesen a hallgató a diplomát is megkaphatja. A FOSZK szakon szerzett oklevél megszerzése könnyen és nyelvvizsga nélkül lehetséges.