DOKTORANDUSZOK BESZÁMOLÓJA A KECSKEMÉTI FŐISKOLÁN

DOKTORANDUSZOK BESZÁMOLÓJA A KECSKEMÉTI FŐISKOLÁNA Kecskeméti Főiskolán oktató PhD hallgatók és doktorjelöltek tavasszal rendszeresen bemutatják a fokozatszerzési eljárásban történt előrehaladásukat. Február 10.-én a Kecskeméti Főiskola 20 doktorandusz hallgatója tartott előadást, melyben bemutatta a legfontosabb kutatási céljait, eredményeit és publikációit. Célunk a bemutatkozás mellett a fiatal kollégák tudományos eredményeinek népszerűsítése, a tapasztalatcsere és az integrált kutatási témák kialakításának segítése.

A rendezvény levezető elnöke Dr. Horváth Ágnes rektorhelyettes asszony volt, és jelen voltak a Kecskeméti Főiskola mindhárom karának vezetői is. A rendezvény házigazdája ebben az évben a Kertészeti Főiskolai Kar volt.

Programbeszámolt PhD hallgatók és fotogaléria