HALLGATÓINK SIKERE AZ OTDK AGRÁRTUDOMÁNYI SZEKCIÓJÁBAN

XIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Agrártudományi Szekciójába - a kari TDK-n elért eredményei alapján - hét hallgatónkat neveztük. Az országos verseny mindig nagy kihívást jelent, hiszen több száz értékes előadás hangzik el az ország agrár karain tanuló legkiválóbb hallgatóktól. A 2017. április 5-7. között a Széchenyi István Egyetem Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Karán rendezett konferencián Volcsányi József Krisztiánné a Kertészeti I. tagozatban 1. helyezést, míg Cserna Vivien az Agrárgazdaságtan tagozatban 3. helyezést ért el.

Gratulálunk a hallgatóknak és felkészítő tanáraiknak!

Az OTDK részvételt az NTP- NTP-OTDKR-16-0021 projekt támogatta.

sztvevőink részletesen:

Dolgozat címe

Hallgató

Témavezető

OTDK tagozat

Globális élelmiszer-pazarlás és helyi szintű problémaelemzés - A Szolnoki Főiskola hallgatóinak élelmiszervásárlási és hulladékkezelési szokásai

Cserna Vivien Gazd-Vid-III. (Szolnok)

Nagy Piroska tanársegéd

AGRÁRGAZDASÁGTANI

Drónok mezőgazdasági célú felhasználásának lehetőségei

Szilágyi Gábor

Mg. Élelm. Gépészm. III. (Szolnok)