Kövess minket!

Gyengénlátó Változat

JÓL FUTOTTAK A "RÓKAŰZŐK"

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

JÓL FUTOTTAK A A Kecskeméti Főiskola 12 futója is rajthoz állt, hogy minél gyorsabban megtegye a Kaposvár és Pécs közötti 86 km-es távot. A csapat a kategóriájában 15 csapat közül az 5. helyezést szerezte meg. Ez egyúttal a Magyar Egyetemi Főiskolai Bajnokság 5. helyét is jelenti. A csapat kapitánya Csoma Erzsébet testnevelő tanár volt.

A csapat beszámolója

„RÓKAŰZŐ”  ORSZÁGOS EGYETEMI FŐISKOLAI VÁLTÓFUTÓVERSENY

2015. OKTÓBER 2.  KAPOSVÁR – PÉCS 86 KM

Az időjárás is kedvezett az ősz legnagyobb szabású futóversenyéhez, meleg, napsütéses időben álltak rajthoz a csapatok, hogy a 86 km-es távot lefussák. Immár hagyományossá vált, hogy a Kecskeméti Főiskola csapata rajthoz áll és a 12 futó /8 fiu és 4 lány/ nekilendül, hogy a szép hegyi útvonalon teljesítse a távot.

Több kategóriában versenyeznek a csapatok, mi az I-es kategóriában – ugyanannak az intézménynek a futói   5. helyezést értünk el, ami nagyon szép teljesítmény, hiszen  ennél  csak a 3. helyezésünk volt jobb az évek folyamán.

81 csapat vett részt, a kategóriánkban 15 egyetem, főiskola csapata nevezett.