KÍVÁNCSIAK VAGYUNK HALLGATÓINK VÉLEMÉNYÉRE: MEGKEZDŐDÖTT AZ ELÉGEDETTSÉGMÉRÉS

KÍVÁNCSIAK VAGYUNK HALLGATÓINK VÉLEMÉNYÉRE: MEGKEZDŐDÖTT AZ ELÉGEDETTSÉGMÉRÉSMiben kellene változtatnunk, min kellene javítanunk a Kecskeméti Főiskolán? - számítunk hallgatóink véleményére, ezért kérjük, minél többen töltsék ki kérdőívünket. Most lehetőség van név nélkül a hallgatói szolgáltatások és az oktatói munka véleményezésére is. A kitöltők között ajándékutalvány(oka)t sorsolunk ki.

Tisztelt Hallgatók!

Főiskolánkon 2013. december 2-9-ig hallgatói elégedettségmérést tartunk. A felmérés két részből áll, egyrészt az oktatók hallgatói véleményezéséből (amikor a legördülő menüből kiválaszthatják az egyes oktatókat, akikhez órára jártak és az adott szempontok alapján, illetve szövegesen is értékelhetik tanáruk munkáját), másrészt az elégedettségmérésből, aminek során minősíthetik a főiskola egyes szolgáltatásit.

Annak érdekében, hogy a főiskola működése jobb legyen, szükségünk van a véleményükre, ezért kérjük Önöket, hogy szánjanak 15-20 percet a kérdőívek kitöltésére.

A kérdőív az ETR-en keresztül érhető el (Képzés, Elégedettség mérés, Kitöltés menüpontokon át). A kitöltő személye – annak ellenére, hogy az EHA-kódjukkal lépnek be – nem azonosítható, mert a feldolgozandó adatok egy olyan excel táblázatban jelennek meg, ami nem tartalmaz semmilyen személyes adatot Önökről, tehát biztosíthatom Önöket, a Hallgatói Önkormányzat elnökével együtt, hogy anonim módon jelennek meg a véleményeik.

Szalai Ferenc

Dr. Rigó Róbert

HÖK elnök

rektorhelyettes,   MIR vezető

A kitöltők ajándékutalványt nyerhetnek!

A kérdőíveket kitöltők között ajándékutalványokat sorsolunk ki, a felmérés zárását követően. Az ajándékutalványok mennyisége a kérdőíveket kitöltő hallgatók számától függ, ezzel is arra szeretnénk motiválni Önöket, hogy minél többen értékeljék oktatóikat és a főiskola szolgáltatásait.

• Ha legalább 350 hallgatói kitölti a kérdőíveket, akkor egy 20 000 Ftértékű utalványt sorsolunk ki.
  • Ha legalább 550 hallgató kitölti a kérdőíveket, akkor két 20 000 Ftértékű utalványt sorsolunk ki.
  • Ha legalább 750 hallgató kitölti a kérdőíveket, akkor három 20 000 Ftértékű utalványt sorsolunk ki.
  • Ha több mint 1000 hallgató tölti ki a kérdőíveket, akkor  négy 20 000 Ft értékű utalványt sorsolunk ki.

A kitöltők számának alakulását minden nap nyomon követhetik az ETR-en!